НОВИНИ ГАЛУЗІ / В’ЄТНАМ / 30 ЖОВТНЯ 2026 РОКУ
найбільший центр зарядки електромобілів.
Повідомлено про роботу 866 портів. 1, планується 038.
Що сигналізує проект V-Green для покупців обладнання.
866
ПОРТИ ПРАЦЮЮТЬ · ПОВІДОМЛЕНО
1,038
ПЛАНУВАНА ЗАГАЛЬНА ПОРТ
21.6
МВт · ЗВІТНА ПОТУЖНІСТЬ СИСТЕМИ
28,991
м² · ЗВІТНА ПЛОЩА ДІЛЯНКИ
ПРОЕКТ ТА ЗАКУПІВЛІ ПИТАННЯ
для покупців зарядного обладнання
У жовтні 2026 року центр V-Green Vinhomes Riverside у Ханої був визнаний найбільшою у В’єтнамі централізованою зарядною станцією для електромобілів. Повідомлялося, що в зонах 1 і 2 працює 814 зарядних стовпів і 866 портів, а в зоні 3 планується додати 172 порти та довести загальну кількість до 1038 протягом 2026 року.Прочитайте датований звіт про проект.
Для покупців обладнання проект є корисною підказкою для спільного перегляду суміші зарядки та потужності, розподілу на місці та вимог до інтеграції. Наведені нижче уроки проектування містять міркування щодо закупівель, взяті з опублікованої конфігурації; виміряне використання та економіка проекту не були незалежно встановлені.
ЗНІМ ПРОЕКТУ
Сайт, в цифрах
|
Пункт
|
Повідомлена / оголошена цифра
|
|---|---|
|
Розташування
|
Vinhomes Riverside, Phuc Loi Ward, Ханой
|
|
Оператор
|
V-зелений
|
|
Початок операції
|
Початок жовтня 2026 року, згідно з покриттям проекту
|
|
Територія ділянки / парковка
|
28 991 м² / 1 038 запланованих паркомісць
|
|
Зони 1–2
|
814 зарядних полюсів / 866 робочих портів
|
|
План 3 зони
|
172 додаткові порти / 1038 загальних портів, запланованих на 2026 рік
|
|
Зарядна суміш
|
22 кВт змінного струму; 22 кВт, 60 кВт і 120 кВт постійного струму
|
|
Електромонтаж
|
Чотири трансформаторні станції, кожна з яких повідомляється як 2 × 1600 кВА
|
|
Додаткові зручності
|
20 акумуляторних шаф для електричних двоколісних
|
|
Ємність системи
|
21,6 МВт, зазначених у проекті; електрична основа неперевірена
|
Цифри описують опубліковану конфігурацію за жовтень 2026 року.Акаунт VietnamBiz про оголошення V-Greenвідокремлює робочі зони від запланованої третьої зони.
ПОетапний розгортання
Тримайте робочі порти окремо від запланованої потужності
Зони 1–2
814 зарядних полюсів. У звіті описано 866 одночасних з’єднань транспортних засобів; він не встановлює повну номінальну потужність на кожному порту одночасно.
Зона 3
У датованому оголошенні очікувалося завершення протягом 2026 року. Ця стаття не розглядає це розширення як замовлення.
Повний план
866 + 172=1,038 запланованих портів. Підтвердьте останній робочий статус безпосередньо в оператора, перш ніж використовувати його як еталон закупівлі.
ТРИ СИГНАЛИ ДЛЯ ПОКУПЦІВ
Комбінація потужностей є частиною дизайну проекту
01
Повідомлена суміш поєднує 22 кВт змінного струму з 22/60/120 кВт постійного струму. Місцезнаходження з довшою затримкою можуть оцінити більшу кількість точок із помірною потужністю, тоді як місця з більш швидкою обробкою можуть потребувати постійного струму з більшою потужністю. Для вибору потрібен профіль прибуття, попит на енергію та дані про приймання автомобіля.
02
Трансформаторні інтерфейси, розподільні щити, кабельні траси, захист і установка зарядного пристрою вимагають єдиного узгодженого дизайну. Підтвердьте час виконання та відповідального постачальника для кожної упаковки; загальний графік закупівель не усуває залежності введення в експлуатацію.
03
Розширена мережа оператора та майбутні закони В’єтнаму роблять документацію та інтеграцію важливими темами запиту пропозицій. Підтвердьте точний протокол, увімкнені функції та маршрут відповідності для замовленого обладнання.
УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЕЛЕКТРИЧНІ ФІГУРИ
відповідати на різні питання.
12.8 MVA
4 × 2 × 1600 кВА=12,800 кВА
Це загальна арифметична сума табличок трансформаторів. Це показник уявної потужності, а не перевірене обмеження імпорту мережі.
21.6 MW
Повідомлена потужність проекту
Наявне покриття не пояснює, як ця цифра пов’язана з потужністю трансформатора, різноманіттям заряджання або поетапністю проекту. Отримайте затверджену однолінійну схему та обмеження попиту, перш ніж використовувати їх у розрахунках навантаження.
МЕРЕЖІ, СТАНДАРТИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ НА САЙТІ
Використовуйте хаб як еталон, а потім змініть свій проект
Масштаб окремого хабу слід читати разом із його моделлю обслуговування. Наприклад, станція Шелл в аеропорту Шеньчжень відкрилася з 258 публічними терміналами швидкої зарядки та обслуговувала понад 3300 транспортних засобів на день під час випробування. Це порівняння відрізняється від запланованої кількості паркувальних місць чи підключення.Оригінальний анонс Shell.
На офіційному веб-сайті V-Green на даний момент зазначено, що мережа налічує понад 155 000 робочих зарядних портів. Це заявлена компанією інформація про мережу, окрема від датованого плану розширення концентратора.Інформація про компанію V-Green.
Для проектів, пов’язаних із В’єтнамом, QCVN 32:2026/BCT набуває чинності 1 липня 2027 року. Перегляньте його сферу застосування та відповідний процес відповідності, а також вимоги до транспортного засобу, роз’єму та серверної частини; одна лише заява щодо мережевого протоколу не встановлює відповідності.Офіційний огляд нормативних документів MOIT.
ВАШ НАСТУПНИЙ ЗАПИТ НА ЦІТУ
Надайте постачальникам повний бриф
Кількість портів, суміш зарядки та потужності, цільові транспортні засоби, профіль прибуття, час перебування, щоденна потреба в енергії та майбутнє розширення.
Напруга живлення, затверджене обмеження мережі, інтерфейс трансформатора, однолінійна схема, кабельні відстані, середовище встановлення та відповідальність за розподільні пристрої та трансформатори.
Серверний протокол, керування живленням на рівні сайту, поведінка збоїв і втрат зв’язку, документація, тестові докази для конкретної моделі та вимоги до оцінки ринку призначення.
ОБЛАДНАННЯ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ SINELINK
Де SINELINK підходить для нового проекту хабу
Повідомлена Ханойська конфігурація є відправною точкою для обговорення окремих експортних проектів. SINELINK може надати відповідне зарядне обладнання та варіанти кабелю з точною потужністю, інтерфейсом, документацією та обсягом інтеграції, підтвердженими для кожного замовлення.

|
Вимоги до проекту
|
Відповідна опція SINELINK
|
Підтвердьте перед вибором
|
|---|---|---|
|
60 / 120 кВт клас постійного струму
|
Точна модель, конверт напруги/струму, комбінація роз’ємів і підтримка серверної частини.
|
|
|
22 кВт клас AC
|
Виберіть трифазну модель 22 кВт; перевірити постачання, приймання кондиціонера автомобіля та проектну документацію.
|
|
|
Потужний або розподілений постійний струм
|
Узгодьте архітектуру живлення з режимом транспортного засобу, доступною потужністю мережі та необхідною одночасною роботою.
|
|
|
Управління навантаженням
|
Перерахований контролер призначений для сумісних житлових/невеликих комерційних систем. Для сайту порту 800+ потрібна окремо розроблена архітектура керування.
|
|
|
Розподільні та проектні кабелі
|
Використовуйте фотоелектричний кабель лише для визначених фотоелектричних схем. Перевірте кабелі живлення зарядного пристрою, гнучкі з’єднання та закінчення за допомогою електрика.
|
|
|
Сервіс і запчастини
|
Сумісність модулів, охолодження, зв’язок, електричний діапазон і процедури обслуговування.
|
Поділіться зарядним пристроєм і кабелем разом, щоб можна було узгодити рейтинги, кількість і відповідальність за доставку. Постачання трансформаторів і розподільних пристроїв має бути погоджено зі сторонами, відповідальними за ці пакети.
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Часті запитання
Q: Скільки портів має хаб Hanoi V-Green?
Покриття за жовтень 2026 року повідомило про 866 діючих портів на 814 полюсах у зонах 1 і 2. У зоні 3 було заплановано додати 172 порти, довівши оголошену загальну кількість до 1038. Запланована загальна сума тут не розглядається як уже введена в експлуатацію.
З: Які показники потужності зарядного пристрою повідомляються?
Опублікована суміш становить 22 кВт змінного струму плюс 22, 60 і 120 кВт постійного струму. Підрахунок підключень не встановлює повну потужність одночасного виходу кожного порту.
Q: Хто керує станцією?
V-Green керує зарядним центром Vinhomes Riverside у Ханої. Інформація про проект, яка тут обговорюється, походить із датованих публічних звітів і відомостей про мережу компанії.
З: Чи достатньо 120 кВт постійного струму для громадського концентратора?
Це залежить від прийнятності транспортного засобу, енергії, необхідної на відвідування, часу перебування, пікових прибуттів і доступної потужності сайту. Оцініть ці дані перед вибором суміші; ані 120 кВт, ані вища номінальна потужність, зазначена на паспортній табличці, не гарантують необхідної пропускної здатності.
ПОЧИНАТИ ПРОЕКТ ЗАРЯДКИ
зарядний вузол вперед.
Надішліть кількість портів, суміш потужностей, постачання сайту та цільові транспортні засоби. Ми можемо переглянути відповідне обладнання, обсяг підключення та документацію для вашого проекту.
Обговоріть свій проект →ЗАРЯДНЕ ОБЛАДНАННЯ / СИЛОВІ МОДУЛІ / ПРОЕКТНІ КАБЕЛІ / ОГЛЯД ІНТЕГРАЦІЇ
ДЖЕРЕЛА ТА МЕЖІ ЗВІТУ
Xe. Сьогодні, 24 жовтня 2026 - діючі порти, заплановане розширення та повідомлені об’єкти
VietnamBiz, 22 жовтня 2026 - Оголошення станції V-Green
Nguoi Quan Sat, 22 жовтня 2026 - повідомила проектну цифру 21,6 МВт
Офіційний веб-сайт V-Green - інформація про мережу компанії
Shell, 19 вересня 2023 - Зарядна станція аеропорту Шеньчжень
